dcsimg O nas - Ramboll Polska Sp. z o.o.
   
|
 
 
 

O nas

Ramboll to jedna z czołowych firma inżynieryjno-doradczo-projektowych w Europie. Założona w Danii w roku 1945, zatrudnia obecnie blisko 13 tysięcy specjalistów na całym świecie. Dysponując ponad 300 oddziałami w 35 krajach, firma kładzie nacisk na połączenie doświadczeń lokalnych z globalnym know-how.

 
 

Ramboll nieustannie dąży do wdrażania trudnych, a zarazem inspirujących rozwiązań, których zastosowanie oznacza zupełnie nową jakość tak dla Klientów firmy, jak dla użytkowników końcowych oraz dla społeczeństwa jako całości.

Ramboll oferuje rozwiązania inżynieryjne, architektoniczne oraz konsultingowe w zakresie budownictwa, transportu, ochrony środowiska, energetyki i paliw a także doradztwo w zakresie zarządzania.

Ramboll w Polsce może poszczycić się ponad dwudziestoletnią obecnością na polskim rynku doradztwa dla energetyki zawodowej. Oferujemy usługi we wszystkich fazach przedsięwzięcia energetycznego, począwszy od opracowań koncepcyjnych i analiz, poprzez udział w fazie przetargów, aż do usług Inżyniera Kontraktu podczas budowy i przekazania do eksploatacji. W naszych projektach jesteśmy wspierani przez specjalistów z Ramboll na całym świecie.

Kontakt

Jacek Czerwonka, Prezes Zarządu
Jacek Czerwonka
Prezes Zarządu Ramboll Polska
Tel.:+48 22 631 05 50
E-mail:jacz@ramboll.com
Wiktor Kozłowski, Dyrektor Techniczny Ramboll Polska
Wiktor Kozłowski
Dyrektor Techniczny Ramboll Polska
Tel.:+48 22 631 05 50
E-mail:wik@ramboll.com